Współpraca

Blog​.psboy​.pl to jeden z niewielu aktualnych i popularnych blogów o grafice komputerowej w polskim internecie. Istnieje od 2009 roku i stanowi zaplecze marki Psboy​.pl — producenta video kursów do aplikacji graficznych i technologii informatycznych.

Czytelnicy bloga to osoby zainteresowane designem, tworzeniem grafiki, aplikacjami graficznymi i pokrewnymi, a także nowymi technologiami. Statystycznie mój czytelnik ma 2535 lat i mieszka w dużym mieście. Często są to osoby chcące w przyszłości rozwijać swą karierę w branży kreatywnej lub zakładać własne biznesy.

Jestem otwarty na fajne i ciekawe pomysły promocji marki, którą reprezentujesz. Nie ważne czy to będzie blog czy duża firma, zawsze można porozmawiać :)

Od początku 2012 roku współpracuję z firmą Adobe jako influencer i community professional. Współpracowałem także z markami Fotolia, DepositPhotos i Wix.

Jeśli jesteś blogerem i chcesz napisać artykuł, nie ma problemu. Napisz i z pewnością się dogadamy. Chętnie nawiążę także współpracę z innymi blogerami w branży na zasadzie obopólnej korzyści. Lepiej zrobić coś razem niż osobno 😉

Gdzie pisać w każdej z powyższych spraw? Tu:

kontakt (orangutan) psboy​.pl, można też do mnie zagadać na Facebooku, Twitterze, YouTube i Google+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>