Reklama

Blog​.psboy​.pl to jeden z niewielu aktualnych i popularnych blogów o szeroko pojętej grafice komputerowej w polskim internecie. Istnieje od 2009 roku i stanowi swego rodzaju child-project marki Psboy​.pl — producenta video kursów do aplikacji graficznych i technologii informatycznych.

Czytelnicy bloga to osoby zainteresowane designem, tworzeniem grafiki, aplikacjami graficznymi i pokrewnymi, a także nowymi technologiami. Statystycznie mój czytelnik ma 2535 lat i mieszka w dużym mieście. Często są to osoby chcące w przyszłości rozwijać swą karierę w branży kreatywnej lub zakładać własne biznesy i startupy.

Jestem otwarty na fajne i ciekawe pomysły promocji marki, którą reprezentujesz. Nie ważne czy to będzie blog czy duża firma, zawsze można porozmawiać :)

Od początku 2012 roku współpracuję z firmą Adobe jako Influencer, Community Professional, a obecnie znowu jako Influencer. W ramach promocji marek na blogu współpracowałem także z Fotolią, DepositPhotos i Wix.

Jak możesz się u mnie promować? Mogę zaoferować stały link follow w stopce każdej podstrony bloga, artykuł sponsorowany/inspirowany, lub przetestować Twój produkt i napisać recenzję. Możemy także wspólnie przeprowadzić konkurs.

W razie dalszych pytań lub chęci podjęcia współpracy, zapraszam do kontaktu :) Najszybciej można mnie złapać na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>