O mnie

Sebastian KończakCześć. Pomagam ludziom w realizowaniu ich marzeń i pasji poprzez grafikę komputerową. Tłumaczę i pokazuję jak wykorzystać programy graficzne do tworzenia wspaniałych rzeczy. W ramach e-biznesu Psboy​.pl szkolę tysiące ludzi w całej Polsce jak używać Photoshopa, Illustratora i InDesigna. Moja praca i zaangażowanie w propagowanie grafiki komputerowej zostało docenione przez Adobe, które zaprosiło mnie do programu Adobe Influencers, a następnie Adobe Community Professionals (11 osób w Polsce). Od 2014 roku jestem z powrotem w programie Adobe Influencers. Dodatkowo jestem współtwórcą i współwłaścicielem marki trwałych naklejek na klawiaturę Keyshorts dla profesjonalistów i kreatywnych ludzi.

Grafiką komputerową zajmuję się niemal 15 lat, od fascynacji i hobby, poprzez freelancing po uczenie innych jak to robić. Od początku 2009 roku ruszyłem ze szkoleniami wideo na psboy​.pl. Wtedy też powstał ten blog. Moje artykuły pojawiały się w Computer Arts Polska i Kreatywnym Bazarze. Od 2012 roku współpracuję z firmą Adobe jako Community Professional, od 2014 jako influencer. Współpracuję także z platformami elearningowymi Infolia​.pl, CyfrowaSzkola​.pl i SkillVeo. Psboy​.pl ma obecnie 4700 fanów na facebooku i 4000 subskrybujących na youtubie, a moje tutoriale do programów graficznych były oglądane prawie milion razy. Poza tym projektuję — m.in. mapy rowerowe na zlecenie Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Zachęcam do zasubskrybowania kanału RSS bloga, by otrzymywać na bieżąco najnowsze wpisy. W sprawach współpracy i wszelkich innych pisz na kontakt (orangutan) psboy​.pl