Nadchodzą zmiany w Kreatywnej Chmurze Adobe

Creativecloudnew

Adobe poinformowało, że 18 czerwca ogłosi poważne zmiany i nowości w swojej subskrypcyjnej usłudze Creative Cloud, która — przypomnę — umożliwia instalowanie i korzystanie z szerokiej gamy produktów firmy. Pojawią się nowe wersje programów tradycyjnych i aplikacji na urządzenia mobilne (choć mam tu pewne wątpliwości — jak można mówić o nowych wersjach, skoro wersja obecna — CC — jest stale aktualizowana. Będzie CC2?).

O nowościach będzie można się dowiedzieć osobiście, rejestrując się tutaj. Adobe wyśle informacje związane z dostępem do streamingu z konferencji.

cc

Mówiąc jeszcze o aktualizacjach — dziś aplikacja Creative Cloud (ta do zarządzania kontem i instalowania programów) otrzymała nowe funkcje — zakładkę Community, gdzie widzimy aktywność naszą i osób przez nas śledzonych na Behance. Drugą nowością jest możliwość zainstalowania wcześniejszych wersji programów — tak naprawdę można się cofnąć tylko raz — do wersji CS6. Zawsze coś :)

Niecierpliwie czekam do połowy czerwca i oczywiście zdam relację z eventu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>