Wywoływanie zdjęć RAW z kursem Lightrooma

kurs_lr

Dziś ma miejsce premiera naszego najnowszego produktu — kursu Lightrooma 4 i 5. W ciągu ponad czterech godzin Justyna Pruszyńska omawia wszystkie potrzebne techniki, funkcje i narzędzia w tym programie dla fotografów. Począwszy od importowania zdjęć z aparatu lub karty pamięci, poprzez zarządzanie swoją kolekcją zdjęć, po szczegółowe wywoływanie fotografii w formacie raw, oraz eksport i prezentację pracy (mapa, fotoksiążka, pokaz slajdów, wydruk).

To także pierwszy kurs Justyny, która tym samym dołącza do grona trenerów Psboy​.pl. Mam nadzieję, że Justyna przygotuje nam kolejne kursy z zakresu obróbki konkretnych tematów fotograficznych, bo przecież z tym ma styczność w swojej pracy zawodowej jako fotograf ślubny i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z tym, czego może Cię nauczyć nasz kurs Lightroom :) A na zachętę przykładowa lekcja o lokalizowaniu zdjęć na mapie świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>