Koniec darmowego oglądania (prawie)

Tak jest, że czasami człowiek by chciał — i nawet coś robi jakiś czas i niby wszystko jest w porządku. Potem przychodzi życie i mówi: „Nie koleś, dalej się nie da“. W Psboy’u doszliśmy właśnie do tego punktu jeśli chodzi o oglądanie jednej lekcji dziennie za darmo w ramach darmowego konta chmury szkoleniowej.

Było (jeszcze kilka dni JEST) tak, że po założeniu darmowego konta do chmury szkoleniowej z kursami online można było oglądać za friko jedną lekcję dziennie forever. Chcieliśmy w ten sposób coś od siebie dać, zamiast tylko sprzedawać. Życie i biznes działa jednak w realnym świecie i takie rozwiązanie okazało się być zbyt dużym ciężarem dla naszego biznesu.

Wiele osób dokonało rejestracji i wiem, że skusiła ich właśnie możliwość darmowej nauki. Wiem też, że trudno zabierać coś co się raz komuś dało. W tym przypadku musimy tak zrobić. Przyszedł rachunek za serwer, widzimy co się dzieje z wydajnością łączy i stwierdzamy, że jednak YouTubem nie jesteśmy.

Dlatego z dniem 5 września wyłączymy możliwość oglądania za darmo jednej lekcji dziennie — pozostaną do oglądania niektóre lekcje z każdego kursu — tak jak to było niegdyś. Nie mamy wyjścia, rachunek musi się zgadzać. Chcemy ale nie możemy. Takie jest życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>